کانکس کارگری
کانکس کارگاهی ، قیمت کانکس خوابگاهی شرکت ماموت ، انواع کانکس
کانکس کارگری
کانکس کارگاهی ، قیمت کانکس خوابگاهی شرکت ماموت ، انواع کانکس

کانکس کارگری (worker-conex)

کانکس کارگری یا کارگاهی جهت استفاده در پروژه های عمرانی و کارگاهی که زمان محدودی دارند ساخته و معمولا برای استقرار کارگران و مهندسین و تکنسین ها استفاده میشود به دلیل این که زمان ساخت پروژه های عمرانی محدود است کانکس بهترین محل برای کارگران و افراد مشغول در آن پروژه است.این نوع کانکس ها به دلیل این که محل اقامت کارگران است با ساندویچ پانل ساخته میشود تا میزان اتلاف انرژی از دیواره های این کانکس به حداقل برسد.

در مکان هایی که امکان ساخت کمپ وجود ندارد میتوان از کانکس های  یا دیوار های پیش ساخته استفاده کرد که هزینه سازه را بسیار کاهش میدهند

این کانکس ها  در پروِزه های ساختمانی و پیمانکاران صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، ارتش و سپاه و نیروی انتظامی، امداد جاده ای و سازمان های دولتی، جنگلبانی ها، تجهیز کارگاه ها ونیروگاه ها ، شهرداری ها و سازمان های حمل و نقل و راهداری، دانشگاه ها و مراکز آموزشی، ستاد حوادث غیر مترقبه و مراکز امداد و نجات جاده ای و پلیس راه ها، اورژانس و هلال احمر و بیمارستان صحرایی ،شرکتهای آب و فاضلاب و شرکت های برق استفاده می گردد. در واقع می توان گفت که این کانکس ها یک کارگاه متحرک می باشد که جهت استــقــرار مهندسـان ، تـکنسـیـن هــا و کــارگران ، در محـل پـروژه هـای عمــرانـی و  سـاخـتـمـانـی را فراهم میکند. پس از پایان پروژه، می توان کانکس را به جای جدید منتقل کرد یا به فروش رساند. امروزه اکثر پیمانکاران منطقه آزاد عسلویه مجهز به کانکس های تولیدی ماموت هستند.

 

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.