ساندویچ پنل دیواری

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پنل دیواری، نوعی سازه ساختمانی تشکیل شده از دو ورق فلزی که عایقی ما بین این دو فلز است جنس این عایق از فوم بوده و برای پوشش هایی نظیر دیوار استفاده می شود. این پانل دارای عرض (۱۰۳-۱۰۰) سانتی متر و طول حدود ۱۰ متر و ضخامتی از (۴-۱۰) سانتی متر می باشد و برای مصارف مختلف و شرایط جوی طراحی شده است …

 

انواع مختلف ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری ساده

ساندویچ پانلی است که روی آن طرح و شکل و شیاری وجود ندارد.

ساندویچ پانل دیواری نر و ماده

ساندویچ پانلی است که بسیار مقاوم و دارای استحکام بالایی است و به وسیله نر و ماده در هم چفت می شوند.

ساندویچ پانل دیواری مینیاتوری

این ساندویچ پانل دارای ۱۰۰ سانتی متر عرض مفید می باشد. ساندویچ پنل مینیاتوری دارای مزایایی است که به آنها اشاره می نماییم

در مقابل اشعه ماورا بنفش عایق مناسبی است و عدم پوسیدگی و خوردگی، ضد قارچ و کپک، عایق صوتی و رطوبتی، و به علت پایین بودن قیمت در برابر مصالح سنتی دیگر از رقابت بالاتری برخوردار است.

ساندویچ پانل پیچ مخفی 

این ساندویچ پانل مانند ساندویچ پانل دیواری مینیاتور دارای عرض مفید ۱۰۰ سانتی متر می باشد و به دلیل فرمی که در عرض غیر مفید آن وجود دارد با ساندویچ پانل های دیگر متفاوت است و ظاهر زیبای آن به دلیل پیچ هایی که در زیر اورولپ (عرض غیر مفید) است، می باشد ولی این سازه از نظر رنگ و فوم شبیه دیگر ساندویچ پانل ها است .

ساندویچ پانل دیواری کلاسیک – استاندارد

این ساندویچ پانل ها شامل دو ورق فلزی طرح دار که ضخامت آن (۱۵-۳) سانتی متر عرض مفید ۱متر، غیر مفید ۰۲/۱ و در طول دلخواه تشکیل شده و از آن برای پوشش دیوار و سقف کانکس ها، سیلوها، آزمایشگاه ها، اتاق عمل ها استفاده می شود.

مزایای ساندویچ پانل دیواری

• جلوگیری از هدررفتن برودت و حرارت.

• دارای بازیافت مصالح مصرفی می باشد.

• دارای طرح ها و رنگ های مختلف است.

• در برابر نورخورشید مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد.

• در برابر مصالح قدیمی و سنتی به صرفه و ارزان است .

• سرعت بالا ودقت بسیار زیاد آن در ساخت بسیار مورد توجه است.

• مقاوم بودن در برابر زلزله در قیاس با ساندویچ پنل های دیگر بیشتر است .

شرکت ماموت

شرکت ماموت در جهت تولید انواع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری همواره از سالهای پیش پیشگام بوده و انواع ساندویچ پانل را تولید می نماید. جهت اطلاع از قیمت ساندویچ پانل به سایت مراجعه  نمایید.

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.